یه وقتی ، روزی آتالانتا بولونیا سری آ ایتالیا

یه وقتی ، روزی: آتالانتا بولونیا سری آ ایتالیا

گت بلاگز بین‌الملل توافقنامه همکاری نظامی روسیه با مجموعه جزایر فیلیپین در مراحل نهایی است / لاوروف

وزیر خارجه روسیه اعلام کرد توافقنامه همکاری نظامی و فنی روسیه با مجموعه جزایر فیلیپین در مراحل نهایی آماده‌ شدن قرار دارد.

توافقنامه همکاری نظامی روسیه با مجموعه جزایر فیلیپین در مراحل نهایی است / لاوروف

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، بعد از تیرگی روابط مجموعه جزایر فیلیپین و متحد دیرینه اش آمریکا، وزیر خارجه روسیه اعلام کرد توافق همکاری نظامی و فنی مسکو و مانیل در مراحل نهایی آماده شدن است.
«سرگئی لاوروف» وزیر امور خارجه روسیه روز پنجشنبه (امروز) اعلام کرد توافقنامه همکاری نظامی و فنی روسیه با مجموعه جزایر فیلیپین در مراحل نهایی آماده شدن است.

عبارات مهم : روسیه

به نوشته خبرگزاری روسی «اسپوتنیک»، لاوروف که در کنار «آلن پیتر کایتانو» وزیر خارجه مجموعه جزایر فیلیپین صحبت می کرد، گفت مجموعا ۹ توافق همکاری میان دو کشور امضا شده است است.
وزیر امور خارجه روسیه توضیح داد: « به طور قطع شماری از اسناد بسیار مهم از جمله مباحث همکاری نظامی و فنی، تعامل میان شرکت های اجرای قانون در مراحل نهایی آماده شدن قرار دارد».
در حالی لاوروف از تقویت رابطه روسیه و مجموعه جزایر فیلیپین سخن به میان آورده است که «رودریگو دوترته» مدیر جمهور مجموعه جزایر فیلیپین چندین پیش اعلام کرد وقت آن رسیده که فیلپین از آمریکا دور شده است و با چین متحد شود.
وی همچنین گفته بود احتمالاً به روسیه سفر کند و با مقامات روسیه از جمله «ولادیمیر پوتین» مدیر جمهور روسیه وارد گفت وگو شود و به پوتین بگوید که چین، روسیه و مجموعه جزایر فیلیپین سه کشور متحد هستند.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: روسیه | مجموعه | همکاری | فیلیپین | وزیر امور خارجه | بین الملل | سرگئی لاوروف | وزیر خارجه روسیه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog