یه وقتی ، روزی آتالانتا بولونیا سری آ ایتالیا

یه وقتی ، روزی: آتالانتا بولونیا سری آ ایتالیا

گت بلاگز وب‌گردی پیامد محاصرۀ قطر جهت اقتصاد عربستان

اقدامات کشورهای عربی علیه قطر باعث وارد آمدن خسارت های بزرگی به اقتصاد عربستان شده است هست. این در حالی است که کارشناسان احتمال تأثیر قطع روابط دیپلماتیک و

پیامد محاصرۀ قطر جهت اقتصاد عربستان

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، بیش از 17 هزار عربستانی در قطر زندگی می کنند که بعضی از آنها دارای مشاغل رده اوج و سرمایه گذارانی در بازار سرمایه هستند که به گفته روزنامه فایننشال تایمز از بیم مجازات زندان یا جرایم مالی به وسیله دولت ریاض، مجبورند قطر را ترک کنند.
این در حالی است که اقتصاد عربستان از پیامدهای کم کردن قیمت نفت زحمت می برد. صندوق بین المللی پول ماه آوریل گذشته آینده نگری ها راجع به رشد اقتصادی این کشور در سال آینده را به 1.3 درصد کم کردن داد. این در حالی است که آینده نگری رشد اقتصادی عربستان جهت امسال 2.3 درصد بوده هست.

عبارات مهم : دریافت
عربستان همچنین به توقف یا بازبینی پروژه های ناتمام میلیاردها دلاری اش در زمینه تأسیسات زیربنایی روی آورده است تا بدهید ترتیب کسری بودجه اش را که آینده نگری می شود به 53 میلیارد دلار برسد کم کردن دهد.
از سوی دیگر، به علت رکود در بخش ساختمان، هزاران کارگر حقوقشان را دریافت نکرده اند.
عربستان با نشانه مقابله با کسری بودجه و توقف پروژه ها، جهت نخستین بار از چند دهه پیش تاکنون اقدام به دریافت میلیاردها دلار از بانک های بین المللی کرده است و این امر باعث شوک به محافل اقتصادی این کشور شده است هست. به طوری که عربستان جهت نخستین بار، ماه اکتبر گذشته 17.5 میلیارد دلار اوراق قرضه در بازارهای بین المللی فروخت و در مرحله دوم در آوریل گذشته 9 میلیارد دلار اوراق قرضه فروخت.
سیاست دریافت وام های گسترده باعث زیاد کردن بدهی های عمومی کشور به مبلغ 84.4 میلیارد دلار تا آخر سال 2016 شده است هست. این در حالی است بدهی های این کشور در آخر سال 2015 حدود 38 میلیارد دلار بوده هست.

منبع:العالم

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: دریافت | اقتصادی | عربستان | عربستان | عربستانی | سال آینده | اختلاف قطر و عربستان | عربستان سعودی

پیامد محاصرۀ قطر جهت اقتصاد عربستان

پیامد محاصرۀ قطر جهت اقتصاد عربستان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog